Loe kirjeid

Loe kirjeid | Lisa kirje

Marie Tobler

Le 7 mai 2014
Nous avons passé une nuit dans ce coin de paradis et notre seul regret c\'est le vent et la température qui nous ont empêché de prendre l\'apéro sur la terrasse sur la plage!
C\'est endroit est extraordinaire, tranquille, super belle vue sur le lac, sable, lever de soleil (à 5h! :-D ) incroyable, très jolie chambre confortable, p\'tit déj fabuleux et gentillesse de notre hôtesse.
Nous recommandons vraiment cet endroit (trouvé par hasard!) aux amoureux de calme et de nature :-)
Marie et Jürg
Suisse

Juerg Tobler

We highly recommend you to make a Facebook page to get the word around
Your place is amazing, your hospitality too and you deserve a lot of people :-)

Jürg Tobler

May 7th 2014
This place is a little paradise!
(one regret is the wind and the cold ;-) )
Our guest was super open and helpful (we talked with our hands and her 2 words in English and 2 in German) and it worked really well :-)
Breakfast was a feast, the room is super cozy, the bed comfortable and the view!!!!
Thank you so much for sharing your paradise with us :-)
Take care and we wish you a good season full of nice visitors
Marie & Jürg
Switzerland

Kristi

Meil olid suvel Aarde villas pulmad. Toit oli väga hea, teenindajad väga sõbralikud, koht romantiline ja privaatne, kuid nn.\"sviidi\" hind on noorpaarile kaunistamata toa eest kindlasti liiga kõrge väga tavalise toa eest. Oleks tore olnud näha ka küünlaid toas ja roosiõisi voodil (ehkki shampuselaud toas oli olemas). Ka küünlad õhtupimeduses söögitoast järveni oleks olnud kenad. Aga me ennem ei pakkunud seda ideed neile välja ka - arvasime, et nad ise teevad seda :)

Anna

Wir waren Anfang August 3 Tage da, herrliche Aussicht, sonnig und warm, ein schönes ruhiges Plätzchen und sehr zu empfehlen!

Reet ja Arne

Puhkasime 9-11.juuli. Oli tõeline puhkus. Pererahvas väga sõbralik, ümbrus kaunis ja rahulik. Oleme väga rahul ja julgeme soovitada teistelegi.

Erik

Käisime puhkamas, meeldis väga. Mõnusalt vaikne ja rahulik kauni looduse keskel. Võõrustajad olid igati abivalmid ning sõbralikud. Toidud viisid keele alla. Järgmisel aastal uuesti !

madis

26€ on liiga kallis inimese kohta .

Simon

Wir waren 5 Tage dort. Einfach super!!! Sehr zu empfehlen.

Kalev Põldsepp

Nüüdseks on saanud meie klassikokkutulekust, mis toimus 8.oktoobril Teie hubases ja külalislahkes Aarde villas juba lähiajalugu.
Päikseline suvelõpuilm võimaldas meid sel õhtul
mõtetes viia taas kooliaega.
Täname meeldiva vastuvõtu ja maitsvate toitude eest.
Kohtla-Järve 1.Keskkooli
11 b 1976. aastast.
Aitäh